#dladzieciakow

#DLADZIECIAKOW

Ostatnio miałam zaszczyt uczestniczyć w projekcie na szczytny cen akcji #dladzieciakow która jest autorską inicjatywą, celem jej jest zebranie pieniędzy na prezenty świąteczne dla ponad 400 dzieciaków z dwudziestu jeden domów dziecka w Polsce.

Za całą akcją stoi Karol Zielinski, który odpowiada za warstwę organizacyjną: stronę internetową, promocję, współpracę z domami dziecka. PayLane udostępnia swoją platformę do przyjmowania pieniędzy. Inne firmy, influencerzy, startupowcy, blogerzy, jak i inni użytkownicy Internetu pomagają w promocji. Gdy założona kwota zostanie już uzbierana — Karol kupi prezenty i dostarczy je do tych, którzy na nie czekają.

Kto może pomóc?

Absolutnie każdy! Tak, Ty też! 🙂

Liczy się każda złotówka, każde 10, 50, czy 100 złotych. Ale oprócz pieniędzy ważny jest też każdy internetowy share czy tweet. Dzięki nim dotrą do większej liczby osób, które mogą i chcą uszczęśliwić te dzieciaki. Liczy się każde dobre słowo, każda wzmianka o akcji, każde zdjęcie, tekst czy film.

Zróbmy wszystko, by o akcji było głośno, ale przede wszystkim postarajmy się zebrać kwotę, która pozwoli nam wszystkim sprawić ogromną przyjemność tym dzieciakom.

Czy możesz pomóc? Oczywiście! Liczą na Ciebie!

#DLADZIECIAKOW