Szkolenie Design it organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE – Kraków

W dniach 4-5 czerwca 2016 roku w Collegium Paderevianum w Krakowie zostałam zaproszona przez Europejskie Forum Studentów AEGEE – Kraków do poprowadzenia wykładów z zakresu: Podstawy projektowania graficznego i Visual Identity oraz poprowadzenia szkolenia z podstaw Adobe Illustratora.

Projekt DESIGN IT jest to szkolenie z podstaw grafiki komputerowej skierowane głównie do studentów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z programami graficznymi lub opanowali je w stopniu podstawowym.

Europejskie Forum Studentów AEGEE to jedna z największych organizacji studenckich w Europie. Założona w 1985 roku w Paryżu, skupia około 15 tys. członków – studentów wszystkich kierunków i wydziałów – zrzeszonych w 240 oddziałach lokalnych całego kontynentu.

AEGEE skrót francuskiej nazwy Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe, nawiązujący zarazem do miejsca narodzin demokracji – okolic Morza Egejskiego (po angielsku Aegean Sea) oraz nazwy pierwszego parlamentu po Rewolucji Francuskiej – Les Etats Généraux. Jest to organizacja typu non-for-profit, nie związaną z żadną opcją polityczną.

 

Galeria