Referencje od Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Referencje od Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

„Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagielońskiego stawia na wysoką jakość usług, profesjonalizm i otwartą współpracę. Poszukując firmy do wykonania grafik w ramach organizowanych przez nas wydarzeń natrafiliśmy na firmę art-e Emilia Wójcik. Nasza współpraca rozpoczęła się w marcu 2016 r.

Pani Emilia Wójcik przy ścisłej współpracy z Samorządem Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprojektowała m.in. plakaty, zaproszenia, stronę internetową, identyfikatory, teczki czy nadruki na gadżetach promocyjnych. Zaangażowanie widoczne od początku prac projektowych niosło za sobą oczekiwany efekt.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę art-e Emilia Wójcik do współpracy podczas tworzenia grafik promocyjnych. Uważamy, że jest fachowcem w swojej dziedzinie i z pewnością nawiążemy współpracę ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W naszej opinii największymi zaletami współpracy z panią Emilią Wójcik jest należyte wykonanie zlecenia, wywiązywanie się z terminów oraz wysoki poziom komunikacji i obsługi klienta.”

Wiceprzewodniczący Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Sławomir Adamczyk