black frames on white wall
DSCN9484

Gestalt wg Daniela Grzeszkiewicza

Opis

Plansza do nowo powstałego komiksu pt. Gestalt autorstwa Daniela Grzeszkiewicza. Komiks powstaje przy współpracy z Marcinem Rusteckim oraz Dominikiem Szcześniakiem

Plansz wprowadzająca kolejny rozdział

autor: Daniel Grzeszkiewicz – to lubelski grafik zafascynowany komiksem oraz ogromnymi możliwościami twórczymi tegoż medium.
Swoją drogę artystyczną rozpoczął w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. Zainspirowany malarstwem Simona Bisleya i Alexa Rossa prędko doskonalił swój warsztat osiągając perfekcję w stylistyce fotorealistycznej. Publikował w m.in. „KGB” i „Znakomiks”. Dwukrotnie (w latach 2006 i 2007) zdobył główną nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi w kategorii profesjonalisty. Prócz tego uzyskał szereg wyróżnień równolegle wystawiając efekt swych twórczych wysiłków (pierwszy raz latem 1999 roku).
Obecnie mieszka w Lublinie tworząc ilustracje i okładki dla wydawnictwa Fabryka Słów. Jego wielkim marzeniem jest stworzenie komiksu do scenariusza Neila Gaimana, z którym zresztą spotkał się w marcu 2010 roku. We wrześniu 2015 roku ukazał się komiks L’or du Rhin”, który rysował na zlecenie francuskiego wydawnictwa L’editions du Long Bec.
W przygotowaniu jest także album Gestalt, tworzony wspólnie z Marcinem Rusteckim i Dominikiem Szcześniakiem, z którego planszę w technice mieszanej o rozmiarach 64/46cm prezentujemy Państwu do sprzedania.

źródło: http://www.komiks.gildia.pl/

technika: akryle, długopisy, flamastry, gellpeny i tusze, na papierze alasca

wymiary: 64/46cm

ZAPYTAJ O CENĘ

 

Tagi: