black frame on wall with wall lamp
black frame on wall with wall lamp
black frame on wall with wall lamp
black frame on wall with wall lamp
black frame on wall with wall lamp
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Miss Fury #7 str. 1-5

2,500.00

Plansza Komiksowa – Miss Fury #7 str. 1 – 5

1 w magazynie

SKU: PLK0001-5 Kategoria:

Opis

Plansza do komiksu – Miss Fury #7 str. 1 – 5 (szt. 5) autorstwa Jack’a Herberta (zdobywca nagrody Eisnera)

Opis: Mroczna historia Miss Fury, która staje twarzą w twarz z jej równie mrocznym odbiciem. Jej druga wersja nigdy nie zaznała miłości i przepełniona jest żądzą krwi oraz morderczą naturą. Komplet plansz tworzący pełną historię jakże zuchwałej kradzieży korony.

Wydawnictwo: Dynamite

Autor: Jack Herbert (Ołówek i tusz) – urodzony w 1982 roku brazylijski rysownik, który pomimo młodego jeszcze wieku ma na swoim koncie nagrodę Eisnera – za komiks, który zrealizował wraz z niezwykle cenionym Alexem Rossem pt. „Kirby Genesis”. Jego prawdziwa kariera rozpoczęła się od 2006 roku, w którym tworzył okładki do serii komiksowej z gatunku horroru Echoes of Dawn – publikowaną przez wydawnictwo Trepidation Comics oraz krótki epizod dla wydawnictwa Dynamite EntertainmentPainkiller Jane (dla którego narysował Miss Furry). Od 2009 roku rozpoczął współpracę z Marvel Comics tworząc planszę do opartej na amerykańskim serialu telewizyjnym   Avengers Invaders wraz z Alex Ross, Steve Sadowski oraz scenarzystą Jim Krueger. W 2000 roku wykonał kilka okładek do serii Red Sonja oraz Queen Sonja wydawnictwa Dynamite, z którym praca świetnie mu się układała i w 2010 roku tworząc serię od ołówka i tuszu samych plansz do okładek wspomnianej serii.  W 2013 roku rozpoczął współpracę z Alexem Rossem oraz Philem Hesterem (do kupienia u nas inna plansza do serii DigitalComics – Batman Beyond tegoż autora) nad serią  Black Terror . W tym czasie została mu zaproponowana przez samego Alexa Rossa współpraca nad wspomnianą serią Kirby Genesis uhonorowaną nagrodą Eisnera co stanowi największe osiągnięcie wśród artystów komiksowych.

Po serii Kirby Genesis Jack Herbert rozpoczął prace nad serią Miss Fury (z której plansze znajdują się w Naszej ofercie).  W owym czasie pracował jeszcze nad seriami The Shadow oraz The Bionic Man vs The Bionic Woman. Od 2014 roku współpracuje z DC Comics tworząc serię Batman/Superman: Futures End czy Superman #31 z Edem Benesem (którego to autora plansza znajduje się również w naszej ofercie sprzedaży – Superman).

Jack Herbert pracuje również nad serią Rebirth (Odrodzenie) Nowego DC – Green Lanterns Corps.

Jego prace to (za wikipedią):

DC Comics

Dynamite Entertainment

Marvel Comics

Scenariusz: Rob Williams

Rok wydania: 2013

Technika: ołówek oraz tusz na ołówku

Wymiary: 26/41 cm