FAQ (czyli najczęściej zadawane pytania)

Dlaczego Ja?

Posiadam ponad kilkunastoletnie doświadczenie. Pracowałam w agencjach reklamowych, przy domu mediowym oraz pracowałam w korporacjach jako starszy grafik kreatywny. Współpracowałam z drukarniami zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym ( m.in. Chiny, Iran, Niemcy, Indie ).
Posiadam bardzo duże doświadczenie w projektowaniu grafiki użytkowej, przygotowywaniu grafiki na targi oraz projekty targów a co za tym idzie jestem oswojona z grafiką wielkoformatową. Oprócz tego mam bardzo duże doświadczenie w tworzeniu indentyfikacji wizualnej. ITD
Nie jestem Agencją Reklamową stąd koszty realizacji projektów są o wiele niższe a gwarancja dobrze wykonanej pracy taka sama. Jednocześnie doświadczenie malarskie oraz w fotografii sprawia, że dany projekt realizuje kompletnie.

Jak złożyć zamówienie?

Na pierwszej stronie znajduje się formularz kontaktowy poprzez który możesz skontaktować się ze mną drogą elektroniczną. Poza tym poniżej podany jest mój numer telefonu służbowego.

Czy oprócz standardowej oferty mogę zrealizować nietypowy projekt?

Oczywiście! Jestem otwarta na nowe wyzwania. Zadzwoń, napisz – jeśli nie będzie wykraczało poza moje kompetencje (co omówimy) spotkamy się w celu omówienia szczegółów.

Jak długo trwa wykonanie zlecenia?

Termin wykonania zlecenia ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta w porozumieniu pomiędzy nim a mną. Zawsze może być krótszy oraz dłuższy jeśli będą niezbędne poprawki.

Jaka jest cena realizacji projektu?

Ceny również ustalane są indywidualnie. Cennik, który widnieje na stronie nie jest cennikiem „sztywnym”. Wprowadzam pewne odstępstwa od podanych cen dla różnych klientów. Zadzwoń – negocjuj.

Czy realizacja projektu obejmuje wszystkie elementy jak np. druk?

Współpracuje z „zaprzyjaźnionymi” drukarniami tak więc projekt realizowany przeze mnie jest od początku do końca a koszty wydruku są nieco niższe. Dostajesz gotowy „produkt” jednak jeśli zapragniesz wskazać mi drukarnie, w której zechcesz aby twój projekt był realizowany jestem otwarta na takie propozycje.

Czy projekt LOGO obejmuje również projek identyfikacji wizualnej?

Oczywiście – jeśli zechcesz. Projekt logo może być realizowany zarówno jako oddzielny projekt ale jeśli zdecydujesz się na realizację identyfikacji wizualnej w pełni – zaprojektuję dla ciebie również.

Czy mogę zasugerować pewne rozwiązania?

Jak najbardziej. Nie jestem agencją reklamową. Jesteśmy w ciągłym kontakcie przez co słucham i omawiam wszelkie sugestie czy Twoje uwagi.