Malarstwo i Rysunek

Obrazy ręcznie malowane na płótnie

W trakcie urządzania naszego domu nie można zapomnieć o dodatkach, które nadają charakter całemu wnętrzu. To właśnie poprzez takie szczegóły pomieszczenie staje się wyjątkowe. Jednymi z dodatków, którymi możemy ozdobić nasze mieszkanie, są obrazy. Dzięki nim każdy pokój może nabrać wyjątkowego stylu. Szczególnie warto zainwestować w obrazy ręcznie malowane na płótnie.

Obrazy ręcznie malowane na płótnie to idealna ozdoba do każdego wnętrza

W zależności od charakteru pomieszczenia, możemy dobrać różnego rodzaju obrazy. Do pastelowych wnętrz można wybrać o bardziej intensywnych barwach, dzięki którym ożywimy taką przestrzeń. Nowoczesne ręcznie malowane obrazy na płótnie to także świetny dodatek do minimalistycznych wnętrz – w ten sposób możemy wprowadzić ciekawe urozmaicenie, nie przytłaczając jednoczenie zbytecznym nadmiarem wrażeń.

Warto pamiętać, że obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie sprawdzą się jako element dekoracyjny nie tylko do salonu. Takie dodatki są również idealną ozdobą na przykład do sypialni czy nawet kuchni. Wbrew powszechnym opiniom miejsce to niekoniecznie musi spełniać tylko i wyłącznie funkcję użytkową – często to serce całego domu, gdzie spędzamy dużo czasu z całą rodziną. Obrazy to sprawdzony sposób na dodanie smaku każdej aranżacji. Poza prywatnymi mieszkaniami sprawdzą się także jako dekoracja w profesjonalnej przestrzeni biurowej.

Swoje wykształcenie zdobywałam na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Grafiki i Wydziale Malarstwa, gdzie uzyskałam dyplom artysty-grafika. Tworzę autorskie wzory, które wykonuję z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu powstają niepowtarzalne dzieła. Obrazy malowane ręcznie na płótnie to moja specjalność. Starannie dobieram materiały najwyższej jakości, dbając o pełne zadowolenie klientów.

Galerie moich przykładowych dzieł możecie Państwo zobaczyć w specjalnej zakładce na stronie internetowej. Obrazy prezentowane są od razu w aranżacji, dzięki czemu łatwiej możemy wyobrazić, jak dany malunek mógłby prezentować się w dowolnym wnętrzu.