Grafika Użytkowa

Plakaty w Krakowie

Grafika Użytkowa

Swoim Klientom oferuje kompleksową obsługę graficzną. Oprócz projektowania stron internetowych czy reklamy wielkoformatowej, świadczę również usługi z zakresu grafiki użytkowej. Grafika użytkowa to wszelkiego rodzaju projekty wizualne, które są nośnikiem reklamy dla firmy – w skład mojej oferty wchodzi m.in. projektowanie gadżetów reklamowych, wizytówek, folderów reklamowych oraz plakatów.

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

Jestem artystką graficzką. Ukończyłam grafikę projektową na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracę dyplomową broniłam w pracowni plakatu. Dzięki temu jestem dobrze przygotowana do wszelkich kreatywnych wyzwań związanych z szeroko pojętą grafiką użytkową.

Studia na ASP to nie tylko doskonalenie warsztatu, ale przede wszystkim rozwijanie swojej wyobraźni, wrażliwości i poczucia estetyki. Na tym jednak nie zakończyłam swojej edukacji. By lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, skończyłam studia Public Relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dzięki nim zdobyłam wiedzę o kreowaniu wizerunku firmy i zdałam sobie sprawę, jak ważnią rolę odgrywa w niej identyfikacja wizualna. Sprawdziłam się także w roli grafika kreatywnego w dużej firmie komputerowej. Mogę więc pochwalić się gruntownym wykształceniem i dużym doświadczeniem. Obecnie współpracuję z klientami indywidualnymi, a także z dużymi i małymi firmami.

Plakaty

Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć oryginalne plakaty w Krakowie i jego okolicach, to dobrze Państwo trafili. Zajmuję się zarówno projektowaniem plakatów artystycznych, jak i użytkowych, reklamujących Państwa firmę czy usługi. Obie formy pracy są dla mnie niezwykle inspirujące. Uwielbiam realizować własne wizje, a także przelewać na papier pomysły moich klientów. Wszystkie moje prace są pomysłowe i nieszablonowe. Zachęcam do sprawdzenia!

Indywidualne podejście

Niezależnie, czy są Państwo zainteresowani plakatem, który będzie dekoracją Waszej przestrzeni, czy interesuje Państwa raczej działanie marketingowe innego typu, zachęcam do spotkania. Wszystkie kwestie możemy omówić w Krakowie. Plakaty, które tworzą są zawsze połączeniem wizji klienta i mojej koncepcji artystycznej. Razem z Państwem ustalam plan i strategię, a później konsultuję wykonanie. Każdy klient ma swoją własną historię do opowiedzenia, dlatego indywidualne podejście to podstawa współpracy. Nie wyobrażam sobie tworzenia podobnych prac dla różnych klientów. Ponadto śledzę światowe trendy w projektowaniu plakatów oraz grafice użytkowej, by zawsze być na bieżąco i móc oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszam Państwa do kontaktu i zapoznania się z moimi dotychczasowymi pracami. Dzięki przemyślanym i dobrze zaprojektowanym gadżetom reklamowym Twojej firmie uda się z pewnością wyróżnić spośród konkurencji!