Corporate Identity
AIDA – accounting office – visual identification of the company

" href="https://emiliawojcik.pl/wp-content/uploads/2017/11/IW040-Aida.jpg">
visual identification of the company

 

" href="https://emiliawojcik.pl/wp-content/uploads/2017/11/IW041-Aida.jpg">

System identyfikacji wizualnej firmy

Jako przedsiębiorca z pewnością chcesz, aby wizerunek Twojej firmy był spójny i wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje. W osiągnięciu tego celu może Ci pomóc projektowanie identyfikacji wizualnej.

Czym w zasadzie jest identyfikacja wizualna firmy i jakie elementy wchodzą w jej skład?

Na identyfikację wizualną firm składa się wiele różnych czynników. To nie tylko odpowiednia kolorystyka, która będzie charakteryzować naszą działalność, czy odpowiednie logo. Na spójny obraz wizerunkowy firmy składa się także wygląd materiałów reklamowych takich jak: katalogi, foldery, opakowania, materiały promocyjne i upominki dla klientów. Poza projektami graficznymi na fizycznych nośnikach reklamy, warto również zadbać o estetykę i atrakcyjną formę strony internetowej – to niezwykle istotne medium, zwłaszcza w dzisiejszych czasach Idealną okazją do wykorzystania potencjału, jakie daje projektowanie graficzne, są również wszelkiego rodzaju targi, gdzie warto skorzystać zwłaszcza z odpowiednio zaprojektowanych grafik na druku wielkoformatowym. W Krakowie ciągle odbywają się różnego rodzaju konferencje i wydarzenia branżowe, na których możemy prezentować naszą firmę. Grafika użytkowa daje duże możliwości promocyjne, z których każdy może skorzystać.

Dlaczego identyfikacja wizualna firmy jest tak istotna?

Przemyślana identyfikacja wizualna to dla firm szansa na wyróżnienie się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw i wykreowanie pożądanego wizerunku na rynku. Jeśli chcesz skutecznie zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów, musisz skupić się na tym zagadnieniu.

Wbrew pozorom, opracowanie systemu identyfikacji wizualnej firmy nie dotyczy wyłącznie wielkich korporacji. Projektowanie identyfikacji wizualnej jest kwestią niezwykle istotną nie tylko dla dużych firm – również małe biznesy wiele zyskują dzięki ciekawym graficznym rozwiązaniom. Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób widzą Cię klienci. Przemyślana i spójna kolorystyka logo, strony internetowej, opakowań i materiałów reklamowych sprawia, że ludzie łatwiej zapamiętają Twoją firmę i to, co oferujesz, co może przełożyć się na wzrost zainteresowania Twoimi usługami.

Projektowanie identyfikacji wizualnej – zapraszam do współpracy

Projektując identyfikację wizualną dla firm, staram się stworzyć spójny projekt, który odzwierciedla charakter firmy, jest oryginalny i zapada w pamięć. W swojej pracy wykorzystuję wysokiej jakości materiały, aby opracowane przeze mnie materiały promocyjne nie tylko dobrze wyglądały, lecz cechowały się również odpowiednią trwałością. Niezależnie od tego, czy wolisz bardziej klasyczne, czy może nietuzinkowe rozwiązania, nasza współpraca może zaowocować naprawdę ciekawym systemem identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zapraszam do kontaktu.